Paslaugos

KV Baltic yra patyrę projektų vadovai, dizaineriai ir inžinieriai, turintys patirties kuriant duomenų centrus Norvegijoje ir Lietuvoje. Kuriant duomenų centrus klientams siūlome pažangiausius inžinerinius sprendimus projektavimo srityje, taip pat naujausias šaldymo technologijas (pvz. Kyoto šaldymo technologija), diegiame lygiagrečiai sujungtų dyzelinių generatorių grupes. Mes galime pasiūlyti aukščiausio patikimumo bei efektyvumo standartus atitinkančius duomenų centrus. Būtent efektyvumo ir patikimumo derinys padeda lyderiauti rinkoje.

Vystant duomenų centrų veiklą ne mažiau svarbi yra ir ekologija, kuriai skiriamas didelis dėmesys. KV Baltic savo veikloje siekia išsaugoti gamtinius išteklius ir pakartotinai panaudoti turimus resursus. Atsakingas požiūris tiek į kliento poreikius, tiek į aplinką. Projektai kuriami ir vykdomi atsižvelgiant į visus aplinkosaugos reikalavimus bei konsultuojantis su šios srities specialistais.

Savo klientams siūlome visas paslaugas nuo duomenų centro projektavimo iki pagalbos vykdant duomenų centrų veiklą. Konsultuojame visais rūpimais klausimais, o taip pat atliekame ir auditavimo paslaugas.

Duomenų centrų projektavimas

  • Projektuojame duomenų centrus, valdome visus duomenų centro infrastruktūros projekto plėtros aspektus nuo plyno lauko projektavimo iki statybos pradžios.
  • Rengiame naujų ar esamų objektų plėtros projektų planus ir jų biudžetus, įtraukdami nekilnojamojo turto, teritorijos išdėstymo, elektrinės, mechaninės, gaisro gesinimo, saugumo ir pastato kontrolės kaštus.
  • Skiriame didelį dėmesį kurti ekonomiškus ir efektyviai energiją naudojančius duomenų centrų projektus.
  • Dirbdami, siekiame sumažinti dabartinių ar naujai statomų duomenų centrų veiklos sąnaudas.

Duomenų centrų įrengimas

  • Projekto vertės optimizavimas atsižvelgiant į potencialių ilgalaikių savininkų lūkesčius ir duotus apribojimus.
  • Stebime projekto eigą ir pažangą, vertiname rizikas, galimybes ir ekonomiškumą.
  • Galime valdyti konsultantus, išorės suinteresuotuosius subjektus ir kitas trečiąsias šalis, kad užtikrintume projekto sėkmę.
  • Periodiškai lankomės duomenų centro vietoje, norėdami stebėti statybų eigą, peržvelgti atliekamų darbų būklę, patikrinti, ar darbai vyksta pagal numatytus planus ir laikantis patvirtintų brėžinių, bei specifikacijų.
  • Peržiūrime sutartis. Vetiname ar numatyti sprendimai atitinka visus keliamus reikalavimus.

Duomenų centrų auditavimas

Galime audituoti ir paruošti audito ataskaitas įvairiausioms duomenų centro techninėms aplinkoms. Padedant, lyginant faktinį projektą su industrijos standartais ir geriausiomis praktikomis, baigiant visų esamų duomenų centro įrenginių eksploatavimo laiko ir jo priežiūros aspektų, kaip –  mechaninio (elektros tiekimas ir aušinimas), saugumo, pastato palaikymo funkcijų (valdymas ir stebėjimas), infrastruktūros turto valdymo, procesų, procedūros ir darbo praktikos, dokumentacija.

Taip pat galime pateikti Jums jau pastatyto duomenų centro aplinkos apžvalgą ir rekomenduoti pakeitimus, kurie padės sumažinti prastovų riziką, padidinti plotą, sumažinti energijos suvartojimą, padidinti efektyvumą ir saugumą.

Sėkmės istorijos

KV Baltic specialistai turi ilgametę duomenų centrų projektavimo ir įrengimo projektų valdymo patirtį įgytą Lietuvoje ir užsienyje. Kviečiame susipažinti su projektais prie kurių prisidėjo KV Baltic ekspertai prieš prisijungiant prie kompanijos. Tai didžiausi ir efektyviausi duomenų centrai Lietuvos istorijoje.

KryptoVault duomenų centras Norvegijoje

Galingumas: 40 MW.
Lokacija: Honefoss, Norvegija

Tai vienas didžiausių KV Baltic įrengtų duomenų centrų esantis Norvegijoje. Šis duomenų centras buvo tikras rekordininkas pagal galios koncentraciją mažame tūryje. Didžiausias iššūkis buvo sutvarkyti didžiulius oro aušinimo srautus bei didelės galios.

elektros paskirstymą. Triukšmo slopinimas taip pat tapo nemenku iššūkiu – duomenų centras įkurtas šalia gyvenamųjų namų kvartalo ir sumažinti skleidžiamą triukšmą žemiau griežtų Norvegiškų reikalavimų pareikalavo visos komandos patirties ir meistriškumo. Pasiektas rezultatas nenuvylė – objektas pristatomas kaip pavyzdinis tokio tipo duomenų centras Norvegijoje.

Lietuvos geležinkelių duomenų centras, 2009

Galingumas: 1 MW.
Lokacija: Vilnius, Lietuva

2009 šis duomenų centras buvo pripažintas Lietuvos metų gaminiu. KV Baltic komandos nariai, tuo metų dirbę UAB FIMA, buvo atsakingi už duomenų centro projektavimą ir įrengimą. Šis Lietuvos geležinkelių duomenų centras atitinka EN 1047-2 saugumo standartą. Centre esantys įrenginiai atitiktų aukščiausio patikimumo (Tier IV) rekomendacijas garantuojantys nenutrūkstantį duomenų centro darbą. KV Baltic komandos nariai pirmą kartą Lietuvoje suprojektavo ir įdiegė nepertraukiamo maitinimo šaltinius su kinetinės energijos kaupikliais ir dyzeliniais varikliais, apjungtais į vieningą įrenginį (Diesel rotary UPS system).

Itin mažame pastate, kurį buvo leista naudoti duomenų centro energetinėms sistemoms, buvo sukoncentruota 2x1MW nepertraukiamo maitinimo sistemos galia. Komandai teko spręsti gana specifines triukšmo slopinimo problemas, be to apsaugoti duomenų centro darbą nuo geležinkelio sąstatų keliamų vibracijų.

Komandos narių buvo suprojektuota ir įdiegta novatoriška aušinimo sistema, kuri leidžia sutaupyti vidutiniškai 30 proc. energijos per metus lyginant su tradiciniais įrangos šaldymo būdais.

duomenu-centras-41-1

Telia duomenų centrai - Telia Lietuva S3, S5

Galingumas: 1 MW (kiekvienas).
Lokacija: Vilnius, Lietuva

KV Baltic komandos nariams dirbant ankstesnėse darbovietėse su Telia Lietuva buvo sukurti vieni pačių efektyviausių duomenų centrų šalyje. Mūsų komanda suprojektavo ir įdiegė revoliucinius Kioto Cooling serverių aušinimo įrenginius, kurie iki šiol yra nepralenkiami diegiant superefektyvius duomenų centrus.

Pirmą kartą buvo dirbama su Uptime Institute, sertifikuojant TIER III lygmeniui tiek projektą, tiek pastatytą duomenų centrą. Ankstesnių darbų rezultatas buvo toks sėkmingas, kad Telia Lietuva 2020 metais pakvietė UAB “KV Baltic” suprojektuoti ir pastatyti  naują 400kW galios duomenų centrą. 

Baltneta

Galingumas: 2 MW.
Lokacija: Vilnius, Lietuva

Baltnetos duomenų centrams buvo sukurtos koncepcijos ir suprojektuotos visos duomenų centrų inžinerinės sistemos. Diegimo etape komandos nariai dalyvavo kaip konsultantai. Projektavimo etape buvo akcentuojamas itin aukštas patikimumas ir atitikimas TIER III reikalavimams. Buvo gauti statybą leidžiantys dokumentai.