Paslaugos

KV Baltic yra patyrę projektų vadovai, dizaineriai ir inžinieriai, turintys patirties kuriant duomenų centrus Norvegijoje ir Lietuvoje. Kuriant duomenų centrus klientams siūlome pažangiausius inžinerinius sprendimus projektavimo srityje, taip pat naujausias šaldymo technologijas (pvz. Kyoto šaldymo technologija), diegiame lygiagrečiai sujungtų dyzelinių generatorių grupes. Mes galime pasiūlyti aukščiausio patikimumo bei efektyvumo standartus atitinkančius duomenų centrus. Būtent efektyvumo ir patikimumo derinys padeda lyderiauti rinkoje.

Vystant duomenų centrų veiklą ne mažiau svarbi yra ir ekologija, kuriai skiriamas didelis dėmesys. KV Baltic savo veikloje siekia išsaugoti gamtinius išteklius ir pakartotinai panaudoti turimus resursus. Atsakingas požiūris tiek į kliento poreikius, tiek į aplinką. Projektai kuriami ir vykdomi atsižvelgiant į visus aplinkosaugos reikalavimus bei konsultuojantis su šios srities specialistais.

Savo klientams siūlome visas paslaugas nuo duomenų centro projektavimo iki pagalbos vykdant duomenų centrų veiklą. Konsultuojame visais rūpimais klausimais, o taip pat atliekame ir auditavimo paslaugas.

Duomenų centrų projektavimas

  • Projektuojame duomenų centrus, valdome visus duomenų centro infrastruktūros projekto plėtros aspektus nuo plyno lauko projektavimo iki statybos pradžios.
  • Rengiame naujų ar esamų objektų plėtros projektų planus ir jų biudžetus, įtraukdami nekilnojamojo turto, teritorijos išdėstymo, elektrinės, mechaninės, gaisro gesinimo, saugumo ir pastato kontrolės kaštus.
  • Skiriame didelį dėmesį kurti ekonomiškus ir efektyviai energiją naudojančius duomenų centrų projektus.
  • Dirbdami, siekiame sumažinti dabartinių ar naujai statomų duomenų centrų veiklos sąnaudas.

Duomenų centrų įrengimas

  • Projekto vertės optimizavimas atsižvelgiant į potencialių ilgalaikių savininkų lūkesčius ir duotus apribojimus.
  • Stebime projekto eigą ir pažangą, vertiname rizikas, galimybes ir ekonomiškumą.
  • Galime valdyti konsultantus, išorės suinteresuotuosius subjektus ir kitas trečiąsias šalis, kad užtikrintume projekto sėkmę.
  • Periodiškai lankomės duomenų centro vietoje, norėdami stebėti statybų eigą, peržvelgti atliekamų darbų būklę, patikrinti, ar darbai vyksta pagal numatytus planus ir laikantis patvirtintų brėžinių, bei specifikacijų.
  • Peržiūrime sutartis. Vetiname ar numatyti sprendimai atitinka visus keliamus reikalavimus.

Duomenų centrų auditavimas

Galime audituoti ir paruošti audito ataskaitas įvairiausioms duomenų centro techninėms aplinkoms. Padedant, lyginant faktinį projektą su industrijos standartais ir geriausiomis praktikomis, baigiant visų esamų duomenų centro įrenginių eksploatavimo laiko ir jo priežiūros aspektų, kaip –  mechaninio (elektros tiekimas ir aušinimas), saugumo, pastato palaikymo funkcijų (valdymas ir stebėjimas), infrastruktūros turto valdymo, procesų, procedūros ir darbo praktikos, dokumentacija.

Taip pat galime pateikti Jums jau pastatyto duomenų centro aplinkos apžvalgą ir rekomenduoti pakeitimus, kurie padės sumažinti prastovų riziką, padidinti plotą, sumažinti energijos suvartojimą, padidinti efektyvumą ir saugumą.

Susisiekite su mumis