Apie KV Baltic

Didėjant interneto skvarbai, duomenų centrai tampa neatsiejama šio virsmo dalimi. Tačiau kokybiškai, efektyviai ir greitai įsteigti duomenų centrą – nėra lengva užduotis kuri reikalauja aukščiausios kompetencijos. 2018 metais, grupelė profesionalų, kurie visą savo karjerą yra pašventę duomenų centrų projektavimui ir įrengimui, įsteigė KV Baltic. 

KV Baltic yra įsisteigę Lietuvoje, Vilniuje, tačiau dirba su tarptautiniais klientais visame pasaulyje. Komandą sudaro 5 kvalifikuoti specialistai, sukaupę ilgametę patirtį gerai žinomuose įmonės, kaip FIMA, Lietuvos Duomenų logistikos centras, Barclays ir kt. 

KV Baltic savo klientams padeda suprojektuoti, įrengti bei vykdyti duomenų centrų veiklą. Kadangi kiekvieno kliento poreikis yra individualus, KV Baltic ekspertai geba rasti efektyviausią sprendimą kiekvienam iššūkiui ir įsipareigoja teikti aukščiausio patikimumo bei efektyvumo standartus atitinkančias paslaugas.

Vizija

Lyderiaujanti įmonė, kurianti ateities duomenų centrus.

EfektyvumasKokybiškas ir operatyvus profesionalų darbas fokusuotas į efektyvių duomenų centrų statybą.
NovatoriškumasKasdienis Pasaulinių tendencijų siekimas. KV Baltic - inovatoriai pristatantys naujoves.
EkologijaNuolatinis domėjimasis žaliomis technologijomis ir aplinką tausojantys sprendimai.
VeržlumasSiekiame užimti lyderiaujančias pozicijas ir siekti užsibrėžtų tikslų.
KokybėProfesionali komanda teikianti aukščiausius standartus bei klientų poreikius atitinkančius sprendimus.

Renaldas Galdikas

CEO

Renaldas sukaupęs daugiau kaip 15 metų projektų valdymo patirtį. Sertifikuotas duomenų centrų valdymo profesionalas (CDCMP). Projektavęs ir įkūręs daugelį sertifikuotų duomenų centrų Baltijos šalyse bei Norvegijoje. Ranaldas puikiai išmano pritaikytų pagal poreikius duomenų centrų elektros sprendimų kūrimą naudojant įvairius įrenginius, o gauti rezultatai sukūrė itin patikimus ir efektyvius duomenų centrus.

Egle Melinske

CFO

Eglė yra patyrusi finansų vadovė, pastaruosius 6 metus valdžiusi sparčiai augančių tarptautinių įmonių finansus. Prieš tai, 7 metus ji dirbo finansų analitike ir energetikos sektoriaus analizės vadove. Ji yra dirbusi Norvegijoje, Jungtinėje Karalystėje ir Lietuvoje. Eglė turi Statistikos bakalauro ir Ekonomikos magistro laipsnius. Be to, ji yra baigusi Stanfordo universiteto GSB vadovų studijų programą LEAD.

Edgaras Sulgaukas

Projektų vadovas (PMP)

Edgaras turi daugiau nei 20 metų patirtį objektų projektavimo, įvertinimo ir sertifikavimo srityse pagal „Uptime Institute“, TIA-942 ir EN-50600 sukurtus duomenų centro standartus. Sertifikuotas projektų valdymo profesionalas (PMP), turintis žinių apie aukšto lygio prieinamumą projektavimo srityje (TIER IV, TIER III), taip pat turintis didelę patirtį projektų vadovo, kuriančio duomenų centrus, srityje. Jo specializacija yra rasti geriausius aušinimo sprendimus, naudojant skirtingas aušinimo ir šilumos pakartotinio panaudojimo technologijas bei oro ar vandens pusės automatizavimą, siekiant mažiausio energijos vartojimo efektyvumo (PUE) ir didžiausios veikimo laiko garantijos.

Valdas Gudonis

Projektavimo komandos vadovas

Valdas yra vyresnysis dizaineris ir komandos vadovas turintis daugiau nei 30 metų patirtį elektros inžinerijos, elektroninių ryšių sistemų (telekomunikacijų) projektavimo, apsaugos ir priešgaisrinės signalizacijos sistemų, proceso valdymo ir automatizavimo srityse. Be daugybės duomenų centrų Norvegijoje ir Lietuvoje, Valdas taip pat buvo atsakingas už aukšto lygio kritinių vietų, tokių kaip Ignalinos atominė elektrinė, Lietuvos bankas ir Parlamentas, projektavimą.

Arunas Jonas Jurksa

Projektų vadovas

Arūnas Jonas Jurksa turi daugiau kaip 17 metų patirtį kuriant bei įgyvendinant plataus spektro efektyvių ir labai lengvai vartotojams pasiekiamų duomenų centrų koncepcijas, vertinant tolimesnes galimybes, konsultuojant apie duomenų centrų sertifikavimą pagal Uptime instituto topologiją ir EN 50600 standartus. Jis yra akredituotas pakopų dizaineris (ATD), sertifikuotas duomenų centro dizaino profesionalas (CDCDP) ir sertifikuotas duomenų centro audito profesionalas (CDCAP). Arūnas turi gilių žinių apie žemo PUE lygio ir lengvai prieinamus (UI Tier III, IV) sprendimus, gali padaryti duomenų centrų dizainą tinkamiausią klientų verslo poreikiams.

Rimgaudas Baltrunas

Projektų vadovas (ATS, ITIL)

Rimgaudas yra IT profesionalas turintis visapusiškų žinių apie verslą ir duomenų centrų operacijas. Daugiau nei 20 metų sukaupta patirtis IT infrastruktūros palaikymo, techninės komandos valdymo, virtualios aplinkos pajėgumų planavimo bei diegimo srityse. Jis yra valdęs daugelio sudėtingų duomenų centrų projektavimą ir konstravimą, siekia aukštų efektyvumo ir kokybės standartų. Rimgaudas turi sukaupęs ilgametę patirtį duomenų centro infrastruktūros projektavimo ir aparatinės įrangos diegimo srityje.