Apie KV Baltic

Didėjant interneto skvarbai, duomenų centrai tampa neatsiejama šio virsmo dalimi. Tačiau kokybiškai, efektyviai ir greitai įsteigti duomenų centrą – nėra lengva užduotis kuri reikalauja aukščiausios kompetencijos. 2018 metais, grupelė profesionalų, kurie visą savo karjerą yra pašventę duomenų centrų projektavimui ir įrengimui, įsteigė KV Baltic. 

KV Baltic yra įsisteigę Lietuvoje, Vilniuje, tačiau dirba su tarptautiniais klientais visame pasaulyje. Komandą sudaro 5 kvalifikuoti specialistai, sukaupę ilgametę patirtį gerai žinomuose įmonės.

KV Baltic savo klientams padeda suprojektuoti, įrengti bei vykdyti duomenų centrų veiklą. Kadangi kiekvieno kliento poreikis yra individualus, KV Baltic ekspertai geba rasti efektyviausią sprendimą kiekvienam iššūkiui ir įsipareigoja teikti aukščiausio patikimumo bei efektyvumo standartus atitinkančias paslaugas.

Vizija

Lyderiaujanti įmonė, kurianti ateities duomenų centrus.

EfektyvumasKokybiškas ir operatyvus profesionalų darbas fokusuotas į efektyvių duomenų centrų statybą.
NovatoriškumasKasdienis Pasaulinių tendencijų siekimas. KV Baltic - inovatoriai pristatantys naujoves.
EkologijaNuolatinis domėjimasis žaliomis technologijomis ir aplinką tausojantys sprendimai.
VeržlumasSiekiame užimti lyderiaujančias pozicijas ir siekti užsibrėžtų tikslų.
KokybėProfesionali komanda teikianti aukščiausius standartus bei klientų poreikius atitinkančius sprendimus.

Susipažinkite su KV Baltic komanda

Renaldas Galdikas

CEO

Renaldo patirtis:

  • Renaldas yra sukaupęs daugiau nei 15 metų projektų valdymo patirtį. 
  • Sertifikuotas duomenų centrų valdymo profesionalas (CDCMP). 
  • Projektavo ir įkūrė daugelį sertifikuotų duomenų centrų Baltijos šalyse bei Norvegijoje. 
  • Renaldas puikiai išmano pritaikytų pagal poreikius duomenų centrų elektros sprendimų kūrimą naudojant įvairius įrenginius, o gauti rezultatai sukuria itin patikimus ir efektyvius duomenų centrus.

Dirbdamas ankstesnėse darbovietėse, Renaldas prisidėjo prie tokių projektų kaip 2009 Lietuvos metų gaminiu pripažinto duomenų centro projektavimo ir įrengimo. Tai 1MW galingumo duomenų centras, atitinkantis EN 1047-2 saugumo standartą. Centre esantys įrenginiai atitinka aukščiausio patikimumo (Tier IV) rekomendacijas ir garantuoja nenutrūkstantį duomenų centro darbą. Renaldas, kartu su komandos, dirbančios prie šio projekto nariais, pirmą kartą Lietuvoje suprojektavo ir įdiegė nepertraukiamo maitinimo šaltinius su kinetinės energijos kaupikliais ir dyzeliniais varikliais, apjungtais į vieningą įrenginį (Diesel rotary UPS system).

Itin mažame pastate, kurį buvo leista naudoti duomenų centro energetinėms sistemoms, buvo sukoncentruota 2x1MW nepertraukiamo maitinimo sistemos galia. Renaldui kartu su komanda teko spręsti gana specifines triukšmo slopinimo problemas ir kartu apsaugoti duomenų centro darbą nuo geležinkelio sąstatų keliamų vibracijų. Prie projekto dirbęs Renaldas suprojektavo ir įdiegė novatorišką aušinimo sistemą, kuri leidžia sutaupyti vidutiniškai 30 proc. energijos per metus lyginant su tradiciniais įrangos šaldymo būdais.

Dar vienas svarbus projektas, patvirtinantis Renaldo patirtį, yra telekomunikacijų bendrovės duomenų centrų kūrimas. Dirbdamas kitoje įmonėje kartu su komandos nariais Renaldas sukūrė vieną efektyviausių duomenų centrų šalyje. Tai 1MW galingumo duomenų centras, kuriame buvo įdiegti revoliuciniai serverių aušinimo įrenginiai, kurie iki šiol yra nepralenkiami diegiant super-efektyvus duomenų centrus.

Vykdant šį projektą pirmą kartą Lietuvoje buvo dirbama su „Uptime Institute“, be to tiek projektas, tiek pastatytas duomenų centras buvo sertifikuoti TIER III lygmeniu. Ankstesnių darbų rezultatas buvo toks sėkmingas, kad 2020 metais Renaldas kartu su komanda buvo pakviesti suprojektuoti ir pastatyti naują 400kW galios duomenų centrą. 

Egle Melinske

CFO

Eglės patirtis:

  • Eglė yra patyrusi finansų vadovė, pastaruosius 6 metus valdžiusi sparčiai augančių tarptautinių įmonių finansus. Prieš tai, 7 metus ji dirbo finansų analitike ir energetikos sektoriaus analizės vadove. Ji yra dirbusi Norvegijoje, Jungtinėje Karalystėje ir Lietuvoje.
  • Eglė turi Statistikos bakalauro ir Ekonomikos magistro laipsnius. Be to, ji yra baigusi Stanfordo universiteto GSB vadovų studijų programą LEAD.

Edgaras Sulgaukas

Projektų vadovas

Edgaro patirtis:

  • Edgaras turi daugiau nei 20 metų patirtį objektų projektavimo, įvertinimo ir sertifikavimo srityse pagal „Uptime Institute“, TIA-942 ir EN-50600 sukurtus duomenų centro standartus. 
  • Sertifikuotas projektų valdymo profesionalas (PMP), turintis puikią profesinę kompetenciją aukšto lygio prieinamumo projektavimo srityje (TIER IV, TIER III), taip didelę patirtį projektų vadovo, kuriančio duomenų centrus, srityje.
  • Edgaro specializacija yra rasti geriausius aušinimo sprendimus, naudojant skirtingas aušinimo ir šilumos pakartotinio panaudojimo technologijas bei oro ar vandens pusės automatizavimą, siekiant mažiausio energijos vartojimo efektyvumo (PUE) ir didžiausios veikimo laiko garantijos.

Dirbdamas ankstesnėse darbovietėse kartu su kitais komandos nariais Edgaras buvo atsakingas už telekomunikacijos bendrovės duomenų centrų projektavimą ir sukūrė vieną efektyviausių duomenų centrų šalyje. Tai 1MW galingumo duomenų centras, kuriame Edgaras su komanda suprojektavo ir įdiegė revoliucinius serverių aušinimo įrenginius, kurie iki šiol yra nepralenkiami diegiant super-efektyvius duomenų centrus.

Vykdant šį projektą pirmą kartą Lietuvoje buvo dirbama su „Uptime Institute“, taip pat  tiek projektas, tiek pastatytas duomenų centras buvo sertifikuoti TIER III lygmeniu. Ankstesnių darbų rezultatas buvo toks sėkmingas, kad 2020 metais Edgaras kartu su komanda buvo pakviesti suprojektuoti ir pastatyti naują 400kW galios duomenų centrą.

Dar vienas svarbus projektas, patvirtinantis Edgaro patirtį, yra vienos didžiausių debesų kompiuterijos paslaugų teikėjų duomenų centrų inžinerinės sistemos sukūrimas. Dirbdamas kitoje įmonėje šio projekto diegimo etape Edgaras dalyvavo kaip konsultantas. Tai 2MW galingumo duomenų centras, kurio projektavimo metu buvo akcentuojamas itin aukštas patikimumas ir atitikimas TIER III reikalavimams. Projekto pabaigoje buvo gauti statybą leidžiantys dokumentai.

Valdas Gudonis

Projektavimo komandos vadovas

Valdo patirtis:

  • Valdas yra vyresnysis dizaineris ir komandos vadovas turintis daugiau nei 30 metų patirtį elektros inžinerijos, elektroninių ryšių sistemų (telekomunikacijų) projektavimo, apsaugos ir priešgaisrinės signalizacijos sistemų, proceso valdymo ir automatizavimo srityse.

Arunas Jonas Jurksa

Projektų vadovas

Arūno patirtis:

  • Arūnas turi daugiau nei 17 metų patirtį kuriant bei įgyvendinant plataus spektro efektyvių ir labai lengvai vartotojams pasiekiamų duomenų centrų koncepcijas, vertinant tolimesnes galimybes, konsultuojant apie duomenų centrų sertifikavimą pagal „Uptime institute“ topologiją ir EN 50600 standartus.
  • Jis yra akredituotas pakopų dizaineris (ATD), sertifikuotas duomenų centro dizaino profesionalas (CDCDP) ir sertifikuotas duomenų centro audito profesionalas (CDCAP). 
  • Arūnas turi gilių žinių apie žemo PUE lygio ir lengvai prieinamus (UI Tier III, IV) sprendimus, gali profesionaliai atlikti duomenų centrų dizainą, atitinkantį  klientų verslo poreikius.

Dirbdamas ankstesnėse darbovietėse, kartu su kitais komandos nariais, Arūnas buvo atsakingas už telekomunikacijos bendrovės duomenų centrų projektavimą. Tai 1MW galingumo duomenų centras, kuris tapo vienu efektyviausių duomenų centrų šalyje. 

Dirbdami prie šio projekto Arūnas su komanda suprojektavo ir įdiegė revoliucinius serverių aušinimo įrenginius, kurie iki šiol yra nepralenkiami diegiant super-efektyvius duomenų centrus.

Vykdant šį projektą pirmą kartą Lietuvoje buvo dirbama su „Uptime Institute“, be to tiek projektas, tiek pastatytas duomenų centras buvo sertifikuoti TIER III lygmeniu. Ankstesnių darbų rezultatas buvo toks sėkmingas, kad 2020 metais Arūnas, kartu su komanda, buvo pakviesti suprojektuoti ir pastatyti naują 400kW galios duomenų centrą. 

Dar vienas svarbus projektas, patvirtinantis Arūro patirtį, yra 2009 metais Lietuvos metų gaminiu pripažintas duomenų centras. Arūro, dirbdamas kitoje įmonėje, prisidėjo prie šio duomenų centro projektavimo ir įrengimo. 

Tai 1MW galingumo duomenų centras, atitinkantis EN 1047-2 saugumo standartą. Centre esantys įrenginiai atitinka aukščiausio patikimumo (Tier IV) rekomendacijas ir garantuoja nenutrūkstantį duomenų centro darbą. Arūnas, kartu su komanda, dirbusia prie šio projekto nariais, pirmą kartą Lietuvoje suprojektavo ir įdiegė nepertraukiamo maitinimo šaltinius su kinetinės energijos kaupikliais ir dyzeliniais varikliais, apjungtais į vieningą įrenginį (Diesel rotary UPS system).

Itin mažame pastate, kurį buvo leista naudoti duomenų centro energetinėms sistemoms, buvo sukoncentruota 2x1MW nepertraukiamo maitinimo sistemos galia. Arūnui drauge su komanda teko spręsti gana specifines triukšmo slopinimo problemas ir apsaugoti duomenų centro darbą nuo geležinkelio sąstatų keliamų vibracijų. Prie projekto dirbęs Arūnas suprojektavo ir įdiegė novatorišką aušinimo sistemą, kuri leidžia sutaupyti vidutiniškai 30 proc. energijos per metus lyginant su tradiciniais įrangos šaldymo būdais.

FOIL_ATD498_Jurksa_120809

Rimgaudas Baltrunas

Projektų vadovas

Rimgaudo patirtis:

  • Rimgaudas yra IT profesionalas, turintis visapusiškų žinių apie verslą ir duomenų centrų operacijas. 
  • Daugiau nei 20 metų sukaupta patirtis IT infrastruktūros palaikymo, techninės komandos valdymo, virtualios aplinkos pajėgumo planavimo bei diegimo srityse.
  • Rimgaudas yra valdęs daugelio sudėtingų duomenų centrų projektavimą ir konstravimą, siekia aukštų efektyvumo ir kokybės standartų.
  • Rimgaudas turi sukaupęs ilgametę patirtį duomenų centro infrastruktūros projektavimo ir aparatinės įrangos diegimo srityje.

Dirbdamas ankstesnėse darbovietėse, Rimgaudas prisidėjo prie tokių projektų kaip 2009 Lietuvos metų gaminiu pripažinto duomenų centro projektavimo ir įrengimo. Tai 1MW galingumo duomenų centras, atitinkantis EN 1047-2 saugumo standartą. Centre esantys įrenginiai atitinka aukščiausio patikimumo (Tier IV) rekomendacijas ir garantuoja nenutrūkstantį duomenų centro darbą. Rimgaudas, kartu su komandos, dirbančios prie šio projekto nariais, pirmą kartą Lietuvoje suprojektavo ir įdiegė nepertraukiamo maitinimo šaltinius su kinetinės energijos kaupikliais ir dyzeliniais varikliais, apjungtais į vieningą įrenginį (Diesel rotary UPS system).

Itin mažame pastate, kurį buvo leista naudoti duomenų centro energetinėms sistemoms, buvo sukoncentruota 2x1MW nepertraukiamo maitinimo sistemos galia. Rimgaudui kartu su komanda teko spręsti gana specifines triukšmo slopinimo problemas, kad apsaugotų duomenų centro darbą nuo geležinkelio sąstatų keliamų vibracijų. Prie projekto dirbęs Rimgaudas suprojektavo ir įdiegė novatorišką aušinimo sistemą, kuri leidžia sutaupyti vidutiniškai 30 proc. energijos per metus lyginant su tradiciniais įrangos šaldymo būdais.

Dar vienas projektas, įrodantis Rimgaudo patirtį dirbant kitoje įmonėje – kartu su kitais komandos nariais įvykdytas telekomunikacijos bendrovės duomenų centrų projektavimas. Tai 1MW galingumo duomenų centras, kuris tapo vienu efektyviausių duomenų centų šalyje.

Dirbdami prie šio projekto Rimgaudas su komanda suprojektavo ir įdiegė revoliucinius serverių aušinimo įrenginius, kurie iki šiol yra nepralenkiami diegiant super-efektyvius duomenų centrus.

Vykdant šį projektą pirmą kartą Lietuvoje buvo dirbama su „Uptime Institute“, be to  tiek projektas, tiek pastatytas duomenų centras buvo sertifikuoti TIER III lygmeniu. Ankstesnių darbų rezultatas buvo toks sėkmingas, kad 2020 metais Rimgaudas, kartu su komanda, buvo pakviesti suprojektuoti ir pastatyti naują 400kW galios duomenų centrą. 

Susisiekite su mumis